İzinli İletişim KampanyasıİZİN SENDEN, HEDİYELER BİZDEN!

Aydem ve grup şirketlerinin çeşitli sektörlerde sunacağı kampanya ve hizmetleri hakkında güncel bilgi alırken ödül kazanmaya ne dersiniz?

Aydem ve grup şirketlerinin ticari elektronik iletiler (sms, e-posta, telefon, sesli arama vb.) aracılığı ile sizinle iletişimde olmasına izin verin, 1 adet iPhone 8 64 GB, 1 adet iPad Wi-fi+Cellular 128 GB, 1 adet PlayStation4 PRO 1 TB ve 100 adet Filbox Hemen 3 aylık üyelik paketi için çekiliş hakkı kazanın. 

Yukarıdaki başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurun, cep telefonunuza ve e-postanıza gönderilen onay kodlarını girerek kampanyaya katılabilirsiniz. 

İletişim İzni Kampanyası Katılım Koşul ve Kuralları

1. Kampanya, Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ tarafından 19.02.2018 – 20.03.2018 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
2. Kampanyaya son katılım 20.03.2018 Salı günü, saat 23:59’dur.
3. Aydın, Denizli, Muğla, İzmir veya Manisa il merkezleri veya bu illere bağlı ilçelerde yaşayanlar kampanyaya www.aydem.com/tr/iletisimizni adresinde yer alan İzinli İletişim Formu’nu doldurarak online katılım sağlayabilecektir.
4. Kampanyaya katılım ve sitedeki tüm işlemler ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmeti satın alma zorunluluğu yoktur.
5. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
6. Kampanyaya katılım için Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ müşterisi olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
7. Bereket Enerji Grubu Holding çatısı altındaki tüm grup şirketlerinin çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilemez.
8. Kampanyaya katılmak için formda yer alan tüm alanların doldurulması zorunludur.
9. Kampanyaya katılmak için cep telefonu ve e-posta adresini doğrulamak zorunludur. Gelen doğrulama kodlarını, açılan sayfadaki ilgili alana girerek kampanyaya katılım sağlanabilmektedir.
10. Aynı cep telefonu numarası ve aynı e-posta adresi ile 1 çekiliş hakkı kazanılmaktadır. Birden fazla çekiliş hakkı kazanabilmek için İzinli İletişim Formu’nu farklı telefon numarası ve farklı e-posta adresleriyle, birden fazla kez doldurup doğrulama işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamak gerekmektedir.
11. Kampanya kapsamında ww.aydem.com/tr/iletisimizni sayfasında yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak, iletişim iznine onay veren kişiler arasından yapılacak çekiliş ile birinciye 1 adet iPhone 8 64 GB Silver, ikinciye 1 adet iPad Wi-fi+Cellular 128 GB Space Grey, üçüncüye 1 adet PS4 PRO 1 TB oyun konsolu ve 100 kişiye de 3 Aylık Filbox Hemen üyeliği hediye edilecektir.
12. iPhone 8, iPad ve PS4 büyük ödülleri için 3 asil, 3 yedek talihli olmak üzere toplam 6 kişi, Filbox Hemen ödülü için ise 100 asil 20 yedek talihli olmak üzere toplam 120 kişi noter huzurunda yapılacak çekiliş ile seçilecektir. Yedek talihlilerin büyük ödülleri kazanamaması durumunda, yedek talihlilere de 3 Aylık Filbox Hemen üyeliği hediye edilecektir.
13. Çekiliş, 23.03.2018 Cuma günüsaat 20:00'da İzmir Anemon Fuar Otel'de toplam katılım sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
14. Daha önce Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ'nin tarafınıza göndermiş olduğu SMS’ler için ret hakkınızı kullandıysanız, kampanyaya katılımınız gerçekleştirilemeyecektir. Kampanyaya katılmak için SMS reddinizin kaldırılmasını talep ederseniz, linkte örneği bulunan dilekçeyi doldurup ıslak imzalı olarak dilediğiniz Aydem veya Gediz Müşteri İlişkileri Merkezimize teslim etmeniz ya da adınızı, soyadınızı, ret hakkınızı kullanmış olduğunuz cep telefonu numaranızı ve ret hakkı listesinden çıkarılmayı açıkça belirttiğiniz olumlu beyanınızı iletisim@aydem.com adresimize göndermeniz gerekmektedir.
15. Birden fazla cep telefonu numarası ve e-posta adresi ile birden fazla kez kampanyaya katılmış olsa dahi, bir kişi yalnızca bir ödül kazanabilecektir. Aynı kişiye birden fazla ödül verilmeyecektir.
16. Kazanılan ödüllerin nakit karşılığı talep edilemeyecektir.
17. Çekiliş sonuçları 27.03.2018 Salı günü Posta Gazetesi'nde ve www.aydem.com web sitesinde duyurulacak olup Aydem sosyal medya hesaplarında da paylaşılacaktır.
18. Asil talihlilerin, 11.04.2018 Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar diledikleri Aydem veya Gediz Müşteri İlişkileri Merkezi’ne giderek başvuruda bulunmalıdır. Bu tarihe kadar başvurusunu gerçekleştirmeyen asil talihlilerin hakkı yedek talihlilere geçecektir. 12.04.2018 Perşembe günü 02323449000 numaralı telefondan yedek talihliler aranarak bilgi verilecektir. Yedek talihlilerin 26.04.2018 Perşembe günü saat 17:00'ye kadar diledikleri Aydem veya Gediz Müşteri İlişkileri Merkezi’ne giderek başvuruda bulunmalıdır. Büyük ödülleri (iPhone 8, iPad ve PS4) kazanan talihlilerin Müşteri İlişkileri Merkezine giderken yanlarında kimlik dökümlü noter onaylı ibranamelerini, Filbox Hemen kazanan talihlilerin ise yanlarında sadece kimliklerini bulundurması gerekmektedir.
19. Yedek talihlilerin de son başvuru tarihini kaçırmaları hâlinde ödül kapsamındaki eşya Aydem Perakende Satış AŞ’ye ait olacaktır.
20. İkramiyeye konu olan ürünlerin son teslim edilme tarihi 29.04.2018 Pazar günüdür.
21. İkramiyeye konu olan ürünlerin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
22. Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ önceden haber vermeksizin kampanyayı durdurma, değiştirme, katılım koşullarını, takvimini güncelleme ve kampanyada verilecek ödülü önceden bildirim yapmaksızın düzenleme/değiştirme hakkını saklı tutar.
23. Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği başvuruyu geri çevirme yetkisine sahiptir.
24. Katılım koşullarının uygulanmasından ve yorumlanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İzmir Merkez Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkili kılınmıştır.
25. Katılımcıların kampanya boyunca ve sonrasında, kampanyada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalıştıkları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptıkları ya da haksız yollardan kazanç sağladıkları tespit edilmesi durumunda Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ’nin katılımcıları kampanyadan men etme, ödül haklarını sona erdirme, bu türlü yollarla kampanyayı kazanan katılımcılar yerine ödül hakkını yedek kazanana verme ve işbu hususu her türlü mecrada duyurma hakları saklıdır. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklı olacaktır.
26. Aydem İletişim İzni Kampanya Katılım Koşul ve Kuralları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
27. Bu kampanya, Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ tarafından düzenlenmektedir. Hiçbir şekilde başka bir kurum ya da şirket tarafından düzenlenmemekte ve sponsorluğunda yapılmamaktadır.
28. Katılımcı, bu kampanya vasıtasıyla vermiş olduğu bilgilerin Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ tarafından iletişim ve reklam amaçlı kullanılmasını, Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ’nin ilişkili olduğu grup şirketleriyle paylaşılmasını, arşivlenmesini kabul etmiş sayılır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında açık rızaları olduğunu, bu konuda bilgilendirildiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler. Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ Kişisel Verilerin İşlenmesi ile ilgili Aydınlatma Metni'ne www.aydem.com adresinden ulaşabilirsiniz.
29. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı veri gönderilerinden, elektronik posta, SMS gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
30. Kampanyanın tüm katılımcıları, bu şartnamedeki bütün maddeleri kabul etmiş sayılır.                                                                                                 

31. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 16/02/2018 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1846 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir.


ÖDÜL KAZANAN ASİL TALİHLİLERİMİZ

Ad Soyad                        Kazandığı Ödül             Çekiliş Sıra No

Zühra Melekoğlu                   iPhone 8                             7977

Saniye Yaşar                     
  iPad                                   6827

Şenay Mercan                      PS 4 Pro                            4970

Gonca Kırar                          Filbox Hemen                    7944

Furkan Atak                          Filbox Hemen                     2818

Mutlu Töre                            Filbox Hemen                     5655

Cengiz Eren                         Filbox Hemen                    0732

Murat Doğan                        Filbox Hemen                    2689

Berna Bozoğlu                     Filbox Hemen                   5069

Mutlu Selim Yeni                  Filbox Hemen                   4581

Ulviye Emel Devrim             Filbox Hemen                  0434

Derya Nabit                         Filbox Hemen                 1847

Tuyan Kaplan                     Filbox Hemen                  7043
 
Doğukan Mengi                   Filbox Hemen                  7438

Elif Aydın                            Filbox Hemen                  5359

İbrahim Birol                         Filbox Hemen                 5483

İdris  Alnıak                            Filbox Hemen                3054

Özgür    Tezcan                     Filbox Hemen                 2846

Mehmet    Işık                        Filbox Hemen                0285

Rabia    Arıkan    Eda            Filbox Hemen                7725

Eda   Yener                             Filbox Hemen                6745

Sevilay    İlksoy                       Filbox Hemen               7729

Yasemin    Cangöz                Filbox Hemen               0746

Hakan    Girgin                       Filbox Hemen               3112

Mehmet    Akkoyun                Filbox Hemen               3377

Hüseyin    Özyer                     Filbox Hemen               5834

Emrah    Selik                        Filbox Hemen               0999

Ceren    Direksiz                    Filbox Hemen              4272

Zalihe    Kürtüral                    Filbox Hemen              0474

Serkan    Akgül                       Filbox Hemen              4671

Kader    Beşenk                     Filbox Hemen              6954

İsmet    Uğur                           Filbox Hemen             1070

Muharrem    Şen                    Filbox Hemen              4369

Mustafa Atakan Türüdü        Filbox Hemen              0591

Adem    Selvi                           Filbox Hemen             6712

Murat    Demir                         Filbox Hemen            1228

Oğuzhan    Tarhan                  Filbox Hemen            1356

Selen    Merpez                       Filbox Hemen             4199

Celalettin    Besen                 Filbox Hemen             1804

Mustafa    Kolkesen               Filbox Hemen             2693

Berna    Terzioğlu                   Filbox Hemen             7092

Sultan    Alhan                        Filbox Hemen             3027

Harun    Yiğit                           Filbox Hemen             6733

Murat    Taş                             Filbox Hemen             1504

Fatma    Çalışkan                  Filbox Hemen             5446

Orhan    Soner                       Filbox Hemen              7414

Meral    Uzun                          Filbox Hemen              1596

Sinan    Kaya                          Filbox Hemen              5586

Serkan    Yıldız                        Filbox Hemen             6038

Salih    Bozkurt                        Filbox Hemen             0231

Funda    Başnur                      Filbox Hemen            7124

Halil    Genççiftçi                     Filbox Hemen            3631

Bekir    Cetişli                          Filbox Hemen            4062

Mahmut    Atan                        Filbox Hemen            4148

Hande    Baykara                    Filbox Hemen           7410

Mert    Bayram                         Filbox Hemen           2133

Ece Nur    Nur                         Filbox Hemen           6227

Seçkin    İşcan                        Filbox Hemen           6450
 
Anıl    Kuşcu                            Filbox Hemen           2481

İlker    Kır                                  Filbox Hemen          8811

Amin    Herodıan                    Filbox Hemen          2480

Hakan    Erğun                       Filbox Hemen          8587

Arif    Akbulut                           Filbox Hemen          4045

Aybüke    Topuz                       Filbox Hemen         4244

Tamer    Sağıcı                        Filbox Hemen         6846

Süreyya    Arslanhan              Filbox Hemen         8661

Beyza    Babayiğit                    Filbox Hemen        0057

Halide    Duran                        Filbox Hemen        7296

Kubilay    Erdoğan                  Filbox Hemen        4869

Onur    Demir                           Filbox Hemen        8499

Sultan    Yaşaroğlu                 Filbox Hemen        1493

Mustafa    Kurt                          Filbox Hemen       4574

Musa    Akbulut                        Filbox Hemen       3080

Tunahan    Gencel                  Filbox Hemen       2395

Mehmet    Temel                     Filbox Hemen       8167

Özkan    Özcan                        Filbox Hemen       8315

Naime    Kumru                      Filbox Hemen          5241

Murat    İlbay                            Filbox Hemen       8181

Bahattin    Özüpek                 Filbox Hemen       0626

Sencer     Karan                     Filbox Hemen      8883

Özlem    Yıldırım                     Filbox Hemen      6155

Yücel    Bulduk                        Filbox Hemen      5908

Mahmut    Tirin                        Filbox Hemen      4880

Gülsün    Külen                       Filbox Hemen     5094

Melahat    Cimcoz                  Filbox Hemen      8173

Necla    Ulutan                        Filbox Hemen     2383

Ezgi    Öztürk                            Filbox Hemen     1353

Yılmaz    Şentürk                     Filbox Hemen      6098

Özgür    Toslak                        Filbox Hemen      2718
 
Nuri    Çakır                              Filbox Hemen     6999

Muhammet Ali Tanrıverdi      Filbox Hemen      2403

Selim Kürşat    Deveci           Filbox Hemen     1424

Onur    Çakır                            Filbox Hemen      5826

Suat    Kör                                Filbox Hemen      3468

Nihat    Kaplan                        Filbox Hemen     1279

İsmet    Han                             Filbox Hemen     4080

Bülent    Ismaıl                        Filbox Hemen     0682

Çağrı    Sevim                         Filbox Hemen      0740

Volkan    Batmaz                     Filbox Hemen     5617

Görkem    Kartal                     Filbox Hemen      4816

Bülent    Uyguç                       Filbox Hemen      2548

Barış    Terzioğlu                    Filbox Hemen      2498

Burhan    Ceylan                    Filbox Hemen      6736


ÖDÜL KAZANAN YEDEK TALİHLİLERİMİZ

Ad Soyad                       Kazandığı Ödül                    Çekiliş Sıra No


Seyhan Onur Ünlü                iPhone 8                                 7197

Tekin Arda                              iPad                                         6847

Orhan Potuk                          PS 4 Pro                                  5545

Ertunç Öztaş                         Filbox Hemen                         0877

Çağlar Taşpınar                  Filbox Hemen                         7598

Sait Semih Akar                  Filbox Hemen                         3728

Furkan Aydın                        Filbox Hemen                         1951
 
Doğan Erdoğan                  Filbox Hemen                         8012

Ercan Altunay                      Filbox Hemen                         3601

Ünal Somkaya                    Filbox Hemen                         7560

Ömür Altın                            Filbox Hemen                         0488

Fatih Demir                         Filbox Hemen                         7258

Murat Çetin                          Filbox Hemen                        1142

Pınar Bahadır                      Filbox Hemen                        3033

Tolga Yoğurtçu                     Filbox Hemen                       2761

Abdurrahman Vuran           Filbox Hemen                       0500

Arif Emre Çetin                     Filbox Hemen                      8251

Baki Gürkan                          Filbox Hemen                      4818

Gizem Beyazbulut                Filbox Hemen                      3320

Nermin Özdeniz                   Filbox Hemen                      6297

Cemre Furtına                      Filbox Hemen                     8268

Fevzi Bıcı                                Filbox Hemen                     8129

Ramazan Özgüleş               Filbox Hemen                     6063


Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu