Grup Şirketlerimiz


Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ, Aydem Enerji'nin bir kuruluşu olarak, İzmir ve Manisa illerinde 3 milyon müşterisine sürekli, kaliteli ve düşük maliyetli elektrik hizmeti sunmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur. Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ, müşteri memnuniyeti konusunda kararlı bir tutuma sahip olarak, adil bir rekabet ortamında enerji piyasasındaki varlığını sağlam adımları ile sürdürerek, serbest olmayan müşterilere Perakende Satış Sözleşmesi; serbest müşterilere ise İkili Sözleşme yolu ile elektrik tedarik etmektedir.

Web sitesi: www.gediz.com 

                                

Extranet, tüm Türkiye genelinde ses, data ve katma değerli hizmetleri bireysel ve kurumsal anlamda sunabilen bir internet servis sağlayıcısıdır. Gerek xDSL erişim teknolojileri, gerekse fiber optik kablo altyapıları üzerinden müşterilerine ulaşan Extranet, altyapı sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde yurt içinde her noktaya hizmet vermektedir.
Aydem Yenilenebilir Enerji AŞ yerli ve yabancı kaynaklardan elektrik üretmek amacıyla 1995 yılında kurulmuştur. Denizli’nin organize sanayi bölgesinde Bereket çayı üzerinde iki HES projesi gerçekleştiren, Aydem Yenilenebilir Enerji AŞ, Türkiye’de devletin dışında hidroelektrik santral kurmayı başaran ilk şirkettir. Merkezi Denizli’de bulunan şirket hidroelektrik, güneş, rüzgâr, Jeotermal ve çöp gazı kaynaklarından yararlanarak elektrik üretmektedir. Şirket, santralların tasarımını, mühendisliğini, yapımını ve işletmesini kendi çatısı altında yürütmektedir. Türkiye geneline yayılmış 28 yenilenebilir enerji santraliyle elektrik üreten Aydem Yenilenebilir Enerji, 28 yenilenebilir enerji santraliyle 1.106 MW kurulu güce ulaşarak yıllık 4.239 GWh enerji üretimi sağlamaktadır.
                                


Türkiye'nin ilk endüstriyel fotovoltaik güneş hücresi üretim fabrikası olma özelliği taşıyan Parla Solar, multi kristal ve mono kristal, standart (AL-BSF) ve PERC tipi hücreler üretmektedir. Tesisin yıllık üretim kapasitesi 130 MW ile yaklaşık yıllık 26 milyon adet hücre üretimine karşılık vermektedir. Tesis aynı zamanda 150 mw üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en büyüküneş paneli üretim fabrikasıdır. 6 bin m2’si kapalı olmak üzere toplam 33 bin m2’lik bir alanda üretilen paneller, Parla Solar’ın güneş enerjisi ile ilgili kendi projelerinde ve bu alanda yatırım yapan yerli ve yabancı firmaların gereksinimlerinde kullanılmaktadır.
                                
Web sitesi: www.parlasolar.com 

1982 yılında Muğla’nın Yatağan ilçesinde kurulan Yatağan Termik, özelleştirilerek 2014 yılı sonunda Aydem Enerji bünyesine dahil olmuştur. Türkiye’nin beşinci büyük termik santrali olup 852.721 kişinin tüm günlük elektrik ihtiyacını karşılayacak kapasitedir. 630 MW kurulu güce sahip olan Yatağan Termik santralinin yıllık enerji üretimi 4.500 GWh’dir.
                                


1948 yılında Zonguldak ili Kilimli ilçesinde kurulan Çates, Türkiye’nin Cumhuriyet döneminde inşa edilmiş ilk termik santralidir. Etibank, TEK, TEAŞ’ın ardından son olarak EÜAŞ tarafından işletilen santral, 2014 yılında özelleştirildikten sonra Aydem Enerji bünyesine katılmıştır. Türkiye’nin elektrik enerjisinin %1,5’ini karşılayan santralin, kurulu gücü 300 MW olup, yıllık enerji üretimi 2.000 GWh’dir.
                              
Web sitesi: www.cates.com.tr1980 yılında Denizli’de kurulan ELSAN, emaye bakır ve aluminyum bobin telleri üretiminde her yıl büyüyerek bakır eşdeğer kapasitede 45.000 ton/yıl’a ulaşmıştır. ELSAN, satışlarının %50’sine ulaşan ihracatıyla, kalitesinin güvencesi olan ISO 9001, IATF 16949, ISO 50001, ISO 14001, OHSAS 18001; UL, RoHS, REACh, TSE, kalite sistemi ve ürün belgeleriyle başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 40 ülkede müşterilerine hizmet veren bir dünya markası olmuştur. ELSAN, 2014 yılında Avrupa’nın köklü emaye bobin teli üreticilerinden Heermann GmbH’nin %50 hissesini satın almıştır.
                                
Web sitesi: www.elsan-tr.com


1985 yılında Denizli’de mermer rezervlerinin değerlendirilerek yurt içi ve yurt dışına pazarlanması amacıyla kurulmuştur. Doğal taş sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın tercihi olan Tümaş Mermer, ürünleri, ileri teknolojisi, güvenirliği, kalitesi, 24 saat üretim yapan ocak ve fabrikaları ile Türkiye’nin en büyük doğal taş üreticilerinden biridir. Geniş ürün yelpazesi, ürettiği çözümler ve taşı işlemedeki hassasiyeti ile mekanları kalıcı kılan Tümaş Mermer, bugüne kadar Türkiye ve yurtdışındaki 100’den fazla beş yıldızlı otel ve anıtsal binanın yanı sıra bir çok özel projeye malzeme sağlamakta, üretim ve ihracatını her yıl arttırmaktadır.
                               

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu