Bizden Haberler

Online İşlemlere Üye Olun, Zamanınız Size Kalsın!

28.11.2019 00:00


online.aydemperakende.com.tr ‘da İşlemler Daha Kolay!

Müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına bazı işlemlerimizin, online işlemler üzerinden yapılabilmesine yönelik çalışmalarımız devam ediyor.

Elektrik tedarik faaliyetleri kapsamında, dijital kanallar üzerinden yenilikçi çalışmalarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Şimdilik online ödeme, e-Arşiv fatura görüntüleme, fatura bilgilendirme tercihleri fatura tüketim raporları, borç sorgulama, güvence bedeli sorgulama, online randevu, müşteri ilişkileri merkezleri bilgileri, talep/itiraz başvuruları, bilgi güncelleme, anlaşmalı bankalar gibi işlemlerimizi online işlemler platformuna taşıdık. İlgili işlemler, online.aydemperakende.com.tr üzerinden yapılabilmektedir. Online abonelik gibi diğer işlemlere yönelik geliştirme süreçleri de devam etmektedir.

Dijitalleşme adına büyük adımlar atmamıza olanak sağlayan online işlemler, müşterilerimizin hayatlarını son derece kolaylaştırıyor. Ayrıca online işlemler üzerinden müşterilerimize kampanyalarımızı, kurumsal duyurularımızı ve enerji tasarrufu için ipuçları da sunacağız.

Online işlemlere üye olmak için tıklayınız!


Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu