Bizden Haberler

Size e-Devlet kadar yakınız!

15.05.2019 00:00


Hizmetlerimizden e-Devlet üzerinden de faydalanabilirsiniz!

Siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilmek adına, işlemlerinizin e-Devlet üzerinden yapılabilmesine yönelik çalışmalarımızı tamamladık. Bu kapsamda bireysel abonelik başvurusu, bireysel abonelik fesih başvurusu, borç sorgulama ve ödeme bilgileri sorgulama işlemlerini, e-Devlet (www.turkiye.gov.tr) platformuna taşıdık. Böylelikle ilgili işlemleri e-Devlet platformu üzerinden gerçekleştirebilecek, zamandan tasarruf edebileceksiniz.

e-Devlet Üzerinden Sunduğumuz Hizmetler

• Bireysel Abonelik Başvurusu

• Bireysel Abonelik Fesih Başvurusu

• Borç Bilgileri Sorgulama

• Ödeme Bilgileri Sorgulama

İşlemler Hakkında Önemli Bilgiler

• e-Devlet üzerinden mesken abone grubunda bulunan tüketim noktaları için gerçek kişiler aktif sözleşme ve borç bulunmaması durumunda abonelik başvurusu yapılabilecek. Tüketim noktası üzerinde aktif sözleşme ya da borç bulunması durumunda işlem yapılamayacak.

• Abonelik başvuru işlemlerinde tüketim noktası üzerinde aktif sözleşme ve borç bulunmaması durumunda güvence bedeli faturaya yansıtılarak sözleşme imzalanmaya hazır hâle gelmektedir. Güvence bedeli, bir (1) veya iki (2) taksit hâlinde, ilk iki dönem faturanıza yansıtılacaktır. e-Devlet üzerinden başvuru işlemleri tamamladıktan sonra e-imzası bulunmayan müşterilerin en yakın müşteri ilişkileri merkezine randevu alarak, perakende satış sözleşmelerini imzalamaya gitmeleri gerekmektedir. (Sözleşme işlemlerinizi sıra beklemeden gerçekleştirebilmeniz için www.aydem.com/tr/Randevu sayfasından randevu alabilirsiniz.)

• e-Devlet’te abonelik fesih işlemi, ileri tarih seçilerek de yapılabilecek. (Abonelik fesih işleminden sonra güvence bedeli iadesi için iletilen IBAN numarası, müşterinin kendisine ait ve vadesiz TL hesabı olmalıdır.)


Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu