Duyurular

Sahte İnternet Sayfası Yoluyla Yapılan Dolandırıcılık Olayları Hakkında Duyuru

27.04.2020 00:00

Değerli Müşterilerimiz,


İnternet ortamında suçu meslek edinen dolandırıcı kişiler, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi, Bankalar, Kamu Kurum ve Kuruluşları gibi internet sitelerinin arayüzünü klonlanarak oluşturdukları sahte internet sitelerine yönlendirme sağlayarak “TRT Payı, doğalgaz ve elektrik faturalarına yansıtılan fazla paraların iade tutarınız bulunmaktadır. İadenizi 24 saat içerisinde size ait banka kredi kartlarınıza aktarılacaktır. Lütfen size ait kredi kartı bilgilerinizi giriniz” şeklinde kredi kartı bilgileri ele geçirilmekte ve vatandaşlarımız dolandırılarak mağdur edilmektedir.

Resmi kurumların adını kullanarak çeşitli vergi ve faturalarınızdaki fazla tutarların iade edileceği iddiasıyla kart bilgilerinizi isteyen sahte internet sitelerine itibar etmeyiniz. Bu internet sayfalarının, Şirketimizle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Görevli Tedarik Şirketi olarak elektrik perakende satış hizmeti sunduğumuz il ve ilçelerindeki siz değerli müşterilerimizin bir mağduriyet yaşanmaması adına bu tür aldatıcı vaatlere itibar edilmemesini, şahsi bilgilerin paylaşılmamasını ve herhangi bir ödemenin yapılmamasını önemle rica ederiz.


Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ

Saygılarımızla.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu