Duyurular

Elektrik Fatura Ödemelerinde Size Özel Sözleşme Hesap Numarası Dönemi Başladı

19.03.2018 10:00

Değerli Müşterilerimiz,


19 Mart Pazartesi günü itibari ile SAP sistemine geçişimizi tamamladık. Teknolojik altyapımızın yenilenmesiyle birlikte elektrik fatura ödemelerinde kullandığınız tesisat numarası yerine artık tek numara ile işlem yapabileceğiniz Sözleşme Hesap Numarası dönemi başladı.


Sözleşme Hesap Numaralarınızı, siz değerli müşterilerimize 19 Mart Pazartesi günü SMS ve e- posta yolu ile ilettik. İletişim bilgilerinizin güncel olmamasından  dolayı Sözleşme Hesap Numaranızı, SMS veya e- posta yolu ile alamamanız durumunda 0 850 800 0 186 numaralı İletişim Merkezimizi arayarak, size en yakın Aydem Müşteri İlişkileri Merkezlerimize giderek veya  www.aydem.com/tr/SozlesmeHesapNo adresi üzerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Sözleşme Hesap Numaralarınız ilk fatura döneminden itibaren elektrik faturalarınızın sol üst tarafında da yer alacak.


İletişim bilgileri güncel olmadığından dolayı Sözleşme Hesap Numaraları, SMS veya e- posta yolu ile iletilemeyen müşterilerimiz, Aydem Müşteri İlişkileri Merkezleri’ni ziyaret ederek, İletişim Merkezimizi arayarak veya http://www.aydem.com/tr/BilgiGuncelleme linkinde yer alan Bilgi Güncelleme Formunu doldurarak iletişim bilgilerini güncelleyebilecek, duyuru ve önemli gelişmelerden haberdar olabilecekler.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu