Duyurular

Abonelik Bilgilerinin Güncellenmesi

30.01.2017 09:00

Değerli Müşterilerimiz,

Elektrik Piyasası Mevzuatında yapılan değişiklik doğrultusunda, indirimli elektrik avantajından yararlanmaya devam edebilmeniz ve hizmet alımında aksaklık yaşamamanız adına abonelik bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.
Bilgi güncelleme işlemini, web sitemizde yer alan Müşteri Hizmetleri'nin Bilgi Güncelleme sekmesini kullanarak, size en yakın Müşteri İlişkileri Merkezlerimize giderek veya 0850 800 0 186 numaralı İletişim Merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.


Bu kapsamda elektrik aboneliğiniz:
Gerçek kişi adına ise kullanıcı bilgilerinizdeki T.C. kimlik veya yabancı kimlik numarası,
Tüzel kişi adına ise kullanıcı bilgilerinizdeki vergi kimlik numarası, yetkili kişinin adı ve soyadı, T.C. kimlik numarası veya yabancı kimlik numarası bilgilerinin, 14.01.2017 tarihinde 29448 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan 1 Şubat 2017 tarihinde yürürlüğe giren, 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve İkincil Mevzuatı, Dengeleme Uzlaştırma Yönetmeliğinde Değişikli Yapılmasına Dair Yönetmelik neticesinde güncellenmesi gerekmektedir.


Bilgi güncelleme işlemleriniz 7 Nisan 2016 Tarihli ve 29677 Sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği,
Madde 12 - (1)
a) Kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek,   
b) Kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişimi önlemek,   
c) Kişisel verilerin muhafazasını sağlamak,
amacıyla uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirler Şirketimizce alınmıştır.

Hassasiyetiniz için teşekkür eder,
Enerji dolu günler dileriz.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu