Kurumsal Sosyal Sorumluluk

AKUT Arama Kurtarma Derneği ile birlikte 12 Kasım Afete Hazırlık Günü kapsamında dijital semineler gerçekleştirdik.

18.11.2020 00:00


Uzun yıllardır destekçisi olduğumuz AKUT ile birlikte Afete Hazırlık Günü’ne özel hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin katılımıyla afetlere karşı hazırlıklı olmak amacıyla seminerler düzenledik. 12-13 Kasım’da AKUT İstanbul ve İzmir seminer ekiplerinin ortak sunumuyla gerçekleşen deprem bilinçlendirme dijital seminerlerini, şirketimize özel bir platformdan gerçekleştirdik. Seminerlerde deprem öncesi, deprem sırası ve deprem sonrasında dikkat edilmesi gereken ve yapılması gereken konular hakkında bilgi edinen katılımcılar, merak ettikleri soruları AKUT ekiplerine yönelterek yanıtlarını birinci ağızdan aldılar.

30 Ekim 2020’de yaşanan depreminin ardından enerji sponsoru olarak desteklediğimiz AKUT’un koordinasyonunda hareket etmiş; bölgede ihtiyaç duyulan malzemelerin tedarikinde destek olmuştuk.

AKUT İzmir Takım Lideri Ramazan Ergut ve AKUT ekipleri, derneğe verilen destek için şirketimize teşekkür ziyaretinde bulundu; teşekkür plaketini şirketimiz adına Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gülin Sontuna aldı.


Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu