Kurumsal Sosyal Sorumluluk

İŞKUR 7. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nda yerimizi aldık.

14.05.2018 00:00


İstihdam yaratmaya devam etmek, enerji sektörüne ilgi çekmek ve ücretsiz online eğitim imkânı sunmak amacıyla İŞKUR 7. Denizli İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’na (DENİF) katıldık.

Denizli İŞKUR, geleneksel olarak düzenlediği organizasyonda kariyerine yön vermek isteyen katılımcıları, 7. DENİF kapsamında katılımcı şirketlerin insan kaynakları temsilcileriyle bir araya getirdi. Bu yıl “İş’te Buluşma Noktası’’ ana temasıyla, 10-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında, Denizli İŞKUR hizmet binasında gerçekleştirilen etkinlikte Aydem olarak, katılımcılara sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiğimiz ve farklı kategorilerde eğitim içeriklerini sunduğumuz dijital eğitim platformu olan Aydem Akademi eğitim kuponlarımızı hediye ettik.

DENİF sayesinde kariyerine yön vermek isteyen katılımcılar, Aydem ile iletişim ağı oluşturarak, işe alım prosedürleri hakkında bilgi edinme ve iş başvurusu yapma şansı da yakaladılar. Katılımcılar, Aydem Akademi aracılığıyla kişisel gelişim, profesyonel gelişim, bilişim teknolojileri ve finans başlıkları altında aldıkları eğitimlerle kendilerini geliştirme fırsatına sahip olabilecekler.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu