Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Müşterinin Sesi

15.01.2019 00:00


Müşteri deneyimi yönetimi, müşterilerimizin, Aydem ile temas ettikleri her bir noktadaki ilişkileri doğrultusunda markamıza verdikleri toplam değeri ifade eder. Bu değer, temas noktalarımızdaki somut veriler ışığında oluşmuş duygusal değerlendirmedir.

Müşterilerimizin bu duygusal değerlendirmelerini, onların sesinden dinlemek ve empati kurarak, iş süreçlerimizi de bu kapsamda geliştirebilmek amacı ile 15 Ocak 2019 tarihinde Pazarlama Müdürlüğü’müzün Müşteri Deneyimi Ekibi tarafından genel müdürlük binamızda “Müşterinin Sesi” etkinliği düzenlendi.

“Mutlu ve sadık müşteri” yaratmayı hedeflediğimiz bu etkinlikte, müşteri deneyimi yönetimi çalışmalarımız ile insan, süreç ve teknolojiyi doğru yorumlayarak, iş süreçlerinde temas hâlinde bulunduğumuz müşterilerin duygularına dokunma çalışmaları kurgulandı.

Bu çalışmalarda, mevcut müşteri kitlelerimize sunduğumuz hizmetin mükemmelliğini sağlamak, müşteri deneyimini daha etkin yönetebilmek, kârlılığı artırma ve/veya maliyet azaltma konularında etkin olabilmek, kiosk, elektronik posta, sosyal medya kanalları, web canlı destek, web chatbot ve web widget kanallarını bu gaye doğrultusunda daha etkin kullanmak başlıkları gözetildi.


Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu