Bayilik Sistemi

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ENERJİ ŞİRKETLERİNDEN AYDEM PERAKENDE’NİN İŞ ORTAĞI OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Tüm Türkiye’de yaygın hizmet ağı bulunan, portföyündeki avantajlı ürün ve kampanyaları müşterileri ile buluşturan Aydem Perakende; kobi ve ticarethanelere ikili elektrik anlaşması ile satış yapabilecek girişimcileri bekliyor.

Neden Aydem Perakende Bayiliği?
Aydem Perakende olarak, 13 yıldır kaliteli hizmet anlayışı ve yaygın kanal yapısı ile elektrik tedarik hizmeti vermeye kendini adamış kocaman bir aileyiz.

1.965 MW kurulu gücü ve 10.830 GWh/yıl elektrik üretimiyle Türkiye’nin ilk ve öncü enerji şirketi olan Aydem Enerji’den aldığımız güç ile birlikte; kanal çeşitliliğimiz, geniş ürün ve kampanya portföyümüz ve müşterilerimize değer katan hizmet anlayışımız ile 5 milyonun üzerinde müşterimize enerji sağlayarak sektörde her alanda fark yaratıyoruz.

Sektördeki derin tecrübe ve deneyimimizi paylaşacağımız, portföyümüzde bulunan avantajlı ürün ve kampanyalarımızı müşteriler ile buluşturacak iş ortakları ile satış noktalarımızı büyütmek ve güçlendirmek istiyoruz.

Siz de bizim iş ortağımız olarak büyümek, kazançlı bir iş modeli yaratmak ve bayilik avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, başvuru formumuzu doldurarak ailemize katılın ve Aydem Perakende’nin bir parçası olun.

Başvuru Formu


Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu