Basın Bültenleri

Türkiye’ İlk Defa Aydem Fen Lisesi Öğrenci Pansiyonunda Hızlı İnternet Odaları

20.04.2020 00:00

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla Aydem Fen Lisesi öğrenci pansiyonunun kız ve erkek bölümlerine fiber kablolar çekilerek hızlı internet odaları oluşturuldu ve tablet bilgisayarlarla donatıldı.

Oluşturulan hızlı internet odalarıyla, Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim kalitesinin artması için büyük önem verdiği EBA Akademik Destek ve EBA Canlı Ders uzaktan eğitim uygulamaları Denizli’deki Aydem Fen Lisesi’nde daha etkin şekilde uygulanabilecek.

Aydem isim hakkı alınarak 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılında gelecek nesillerin daha iyi şartlarda eğitim almasına destek olmak hedefiyle Aydem tarafından Denizli’de inşa edilen Aydem Fen Lisesi, hayatın salgın hastalıktan dolayı yavaşladığı bu günlerde de güzel işler yapmaya devam ediyor.

Türkiye’ ilk defa bir okul pansiyonunda gerçekleştirilen bu projenin hizmete alınması törenine Denizli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Fatih İl Koordinatörü Mustafa Öğretir ve Pansiyon Müdür Yardımcısı Şerife Boylu katıldı. Törende konuşan Aydem Fen Lisesi Müdürü Deniz Kösehan, desteklerinden dolayı Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve okul aile birliğine teşekkür etti. Kurulan hızlı internet odaları, hayat normale döndüğünde ve öğrenciler pansiyona döndüğünde öğrencilerin kullanımına açılacak.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu