Basın Bültenleri

Aydem İzinli İletişim Kampanyası ’nın Talihlileri Belli Oldu

24.03.2018 10:00

Enerji sektöründe faaliyet gösteren lisanslı ilk elektrik perakende satış şirketi olan Aydem, grup şirketleri ile birlikte çeşitli sektörlerde sunacağı kampanya ve hizmetler hakkında, faaliyet gösterdiği illerde yaşayan kişileri bilgilendirebilmek adına başlatmış olduğu İzinli İletişim Kampanyası’nın çekiliş töreni, 23 Mart Cuma günü İzmir Anemon Fuar Otel'de yapıldı.

Bünyesinde yer alan Gediz Elektrik ile birlikte İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla başta olmak üzere Türkiye genelinde 4.8 milyon müşteriye elektrik tedarik hizmeti sunan Aydem, 20 Mart Salı günü sona eren İzinli İletişim Kampanyası’nın çekiliş törenini 23 Mart Cuma günü saat 20.00’de Milli Piyango İdaresi Konak Şube Müdürlüğünün katılımı ile İzmir Anemon Fuar Otel'de gerçekleştirdi.

Noter huzurunda halka açık olarak yapılan, basın mensuplarının ve Milli Piyango İdaresi Konak Şube Müdürlüğünün katılım gösterdiği, Aydem İzinli İletişim Kampanyası’nın çekiliş töreninde, “iPhone 8 64GB” , “iPad Wi-fi + Cellular 128 GB” ve “PlayStation 4 PRO 1TB” büyük ödülleri için 3 asil, 3 yedek, “3 Aylık Filbox Hemen Üyeliği” ödülü için ise 100 asil 20 yedek olmak üzere toplam 126 talihli belirlendi.


Kampanyaya Yoğun İlgi: 9 Bin Katılımcı

Aydem İzinli İletişim Kampanyası’nın proje yürütücüsü Bengi Deniz Kut “Aydem olarak pazarlama dünyasının yeni trendlerini doğru zamanda, doğru yerde ve doğru tüketicilerle izinli bir şekilde buluşturabilmek adına İzinli İletişim Kampanyamızı düzenledik. Tüketicilerin veri güvenliğine son derece önem veren bir şirket olarak kampanyamızın katılımcılarını kişisel verilerinin işlenmesi hakkında da aydınlattık. Yaklaşık olarak 9 bin katılımcıyla başarılı bir kampanya sürecini tamamladık. Tüketicilerimizin ilgi alanlarına göre ürün ve hizmetler sunmaya ve kendileriyle uzun soluklu iletişim kurmaya devam edeceğiz. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı. Çekiliş töreni ödül kazanan talihlilerin belirlenmesinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Katılımcılar çekiliş sonuçlarını,  www.aydem.com , www.gediz.com adresleri üzerinden ve Aydem sosyal medya hesaplarından öğrenebilecekler.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.
Saygılarımızla.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu