Basın Bültenleri

Aydem Elektrik İŞKUR İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarına Katıldı

31.03.2017 09:00

Basınımızın Değerli Temsilcileri,


Aydem, istihdam yaratmaya devam etmek, enerji sektörüne ilgi çekmek ve ücretsiz online eğitim imkânı sunmak amacıyla Denizli İŞKUR “İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı” etkinliğine katıldı.

İŞKUR, kariyerine yön vermek isteyen katılımcıları “İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı” kapsamında insan kaynakları yöneticileriyle bir araya getirdi. 30-31 Mart tarihleri arasında, Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmet Binası'nda gerçekleştirilen bu etkinlikte Aydem, katılımcılara sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiği ve farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu dijital eğitim platformu olan Aydem Akademi eğitim kuponları hediye etti.

İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı sayesinde katılımcılar, Aydem ile iletişim ağı oluşturarak, işe alım prosedürleri hakkında bilgi edinme ve iş başvurusu yapma şansı da yakaladılar.

Katılımcılar, etkinlikte dağıtılan eğitim kuponları ile Aydem Akademi platformuna üye olabilme, tanımlanan eğitimleri izledikten sonra kazanacakları sertifikaları özgeçmişlerine ekleyebilme şansına sahip oldular.

İstihdam ve eğitime büyük önem veren şirketimiz Capital Dergisi tarafından 19.’uncusu düzenlenen “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” konulu araştırmada,  “İstihdamını En Çok Artıran Şirketler” arasında yer almıştır.

Eğitim platformumuz Aydem Akademi ile ilgili detaylı bilgi için www.aydemakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu