Basın Bültenleri

Aydem ve Gediz Bilgi Güncelleme Duyurusunda Bulundu

30.01.2017 09:00

Basınımızın Değerli Temsilcileri,

Aydem ve Gediz Elektrik, müşterilerini hizmet alımında herhangi bir aksaklık yaşamamaları ve indirimli elektrik avantajından yararlanmaya devam edebilmeleri hususunda uyardı.
Elektrik Piyasası Mevzuatında yapılan değişiklik doğrultusunda, müşterilerin indirimli elektrik avantajından yararlanmaya devam edebilmeleri ve hizmet alımında aksaklıkların yaşanmaması adına abonelik bilgilerinizin güncel olması büyük önem taşımaktadır.


Bu kapsamda elektrik aboneliğiniz, gerçek kişi adına ise kullanıcı bilgilerinizdeki T.C. kimlik veya yabancı kimlik numaranızın, tüzel kişi adına ise kullanıcı bilgilerinizdeki vergi kimlik numarasının, yetkili kişinin adı ve soyadının, T.C. kimlik numarasının veya yabancı kimlik numarasının güncel olması gerekmektir.


Aydem müşterilerimiz www.aydem.com üzerinden, Gediz müşterilerimiz  www.gediz.com adresli web sitemiz üzerinden Müşteri Hizmetleri başlığının Bilgi Güncelleme sekmesini kullanarak güncelleme işlemini yapabileceklerdir. Size en yakın Müşteri İlişkileri Merkezlerimize (MİM) giderek veya 0850 800 0 186 numaralı İletişim Merkezimizi arayarak bilgi güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu