Basın Bültenleri

'Hayatımız Enerji' Projesi Kapsamında Seminerler Düzenlendi

20.01.2016 10:00

Basınımızın Değerli Temsilcileri,


Aydem, Enerji Verimliliği Derneği ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Denizli şubeleri işbirliğinde devam eden seminerler ile öğrencilere enerji verimliliği eğitimi veriyor.

Aydem tarafından Enerji Verimliliği Haftasında “Hayatımız Enerji” kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında okullarda enerji verimliliği seminerleri düzenlendi. 2015-2016 eğitim öğretim yılı boyunca sürdürülecek olan enerji verimliliği seminerleri ilk olarak Denizli ilinde Yardımseverler İlkokulu, Osman Özgür Orta Okulu, Yeşil Elma Anaokulu ve Boğaziçi İlkokulu’nda gerçekleştirildi. Okullarda gerçekleştirilen seminerler sonunda öğrencilere enerji verimliliği hakkında eğitici materyaller dağıtıldı.
İlkokul öğrencilerinde ve kamuoyunda enerji verimliliği farkındalığı yaratmak ve gelecek nesillere sürdürülebilir bir dünya bırakmak amacıyla “Hayatımız Enerji” adıyla gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 2015-2016 eğitim öğretim yılı boyunca düzenlenecek seminerler sonunda yaklaşık 10.000 öğrenciye ulaşılması hedefleniyor.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.


Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu