Basın Bültenleri

'Geleceğe Enerjimiz Kalsın' Tiyatrosu Sahnelendi

8.01.2016 10:00

Basınımızın Değerli Temsilcileri,

Aydem/Gediz Elektrik gelecek nesillere sürdürülebilir bir dünya bırakmak için enerji tasarrufu konusunda “Hayatımız Enerji” adıyla gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

Aydem/Gediz Elektrik, geleceğin en önemli konularından biri olan enerji verimliliği hakkında farkındalığı artıracak çalışmalarına başladı. İlkokul öğrencilerinde ve kamuoyunda enerji tasarrufu farkındalığı yaratmak adına İzmir Engelsiz Sanat Derneği Tiyatro Kulübü’nün oyuncuları tarafından sergilenecek olan “Geleceğe Enerjimiz Kalsın” tiyatro oyunu ile çocukların eğlenirken öğrenmelerini amaçlıyor.

Hayatımız Enerji projesi ile 11-17 Ocak Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında ücretsiz olarak gerçekleşecek olan “Geleceğe Enerjimiz Kalsın” çocuk tiyatrosunu, 10 Ocak 2016 Pazar günü İzmir Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek. İlk seansı saat 11:00’da, ikinci seansı ise saat 14:00’da oynanacak oyun, görme ve işitme engelli çocukların da izlemesine uygun şekilde sergilenecek.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu