Basın Bültenleri

Aydem Enerjisini Çalışanlarından Alıyor

29.12.2014 11:00

Basınımızın Değerli Temsilcileri, 

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. satış ekibi Denizli’de düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Tüm enerji satış ekibinin katıldığı toplantıda, Aydem Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ceyhan Saldanlı, çalışanlara şirket hakkında bilgilendirmelerde bulunarak yeni yıl beklentilerini paylaştı.

Aydem’in enerjisini çalışanlarından aldığını vurgulayan Saldanlı, “Siz değerli çalışanlarımız sayesinde Aydem Türkiye’nin en başarılı enerji şirketidir. Sizlerin iyi yetişmesi bizim amacımız, sizlere yatırım yapıyoruz, sizin değeriniz arttıkça şirketin toplam değeri artıyor.”  dedi.
Enerji satış çalışanlarını bir araya getiren toplantının, hem iç bilgilendirmeyi sağlama hem de birebir iletişim açısından çok önem taşıdığını ifade eden Saldanlı, “Müşterilerimize; yetkin, eğitimli ve çözüm odaklı insan kaynağımızla kaliteli ve katma değerli hizmetler sunmak adına tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Verdiğimiz hizmette, müşteri memnuniyeti daima önceliğimiz olacak. Bu prensip doğrultusunda çalıştığımız zaman Aydem müşterisi enerjisini bizden almaya devam edecektir.” dedi.
 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Hakkımızda
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Bilgi Ekranı
Müşteri İlişkileri Merkezleri
Menu